![the_bee_4.jpg](https://img.ukr.bio/data/news/img/20170131/the_bee_4.jpg)
![the_bee_5.jpg](https://img.ukr.bio/data/news/img/20170131/the_bee_5.jpg)
Сама будівля, назване The Bee Pavilion — «павільйон-бджола» — виглядає дуже ествественно в ландшафті міського парку. Органічний дизайн будівлі вирішено у вигляді серії изгибающихся коконів різних розмірів і різної висоти, і справді нагадуючи бджолиний вулик. Снаруді споруда оброблена легкими і тонкими дерев'яними панелями з порід дерева, що ростуть в місцевості. На вершині кожного відсіку — зелена дах.
![the_bee_1.jpg](https://img.ukr.bio/data/news/img/20170131/the_bee_1.jpg)
![the_bee_2.jpg](https://img.ukr.bio/data/news/img/20170131/the_bee_2.jpg)
Три кокона виконують три функції. Перше приміщення служить аудиторією для занять і в той же час пасікою, де зберігаються вулики. Ця частина будівлі засклена; таким чином, в приміщення проникає природне світло, необхідний бджолам.
![the_bee_6.jpg](https://img.ukr.bio/data/news/img/20170131/the_bee_6.jpg)
Автор проекту павільйону, Френк Маркус з Marcus Architecten, сам місцевий житель і активний член локального співтовариства. Він захоплюється бджільництвом, тому спроектоване їм будівля не тільки візуально, але і функціонально відповідає своєму призначенню.
![the_bee_3.jpg](https://img.ukr.bio/data/news/img/20170131/the_bee_3.jpg)